Menu

BIELENDA OLEJEK 3W1 AWOKADO – regeneruj włosy, twarz i ciało!

Jeśli Twoja skóra wymaga ekstra nawilżenia i odżywienia, jest szara i zmęczona np. po lecie lub ciągłych wizytach w solarium, a włosy stały się wysuszone, szorstkie i matowe – najwyższa pora na regenerację. Zapewnisz ją sobie dzięki olejkowi z awokado, który wydaje firma Bielenda.

olejek-z-awokado.jpgJest to produkt zamknięty w buteleczce z atomizerem. Jego aplikacja zarówno na ciało, jak i włosy jest szybka i bardzo komfortowa. Olejek 3w1 z awokado zawiera szereg naturalnych olejków, które zapewnią skórze i włosom natychmiastowy blask, regenerację i ochronę.

Olej z awokado nawilża i odżywia średnioporowate włosy, wymagające troski i ochrony. Dzieje się tak, ponieważ zawiera dużo kwasu oleinowego, który należy do wielonienasyconych kwasów z grupy omega – 9. Spowolni on również procesy starzenia się skóry.

Olej palmowy również jest świetnym remedium na suchą, zniszczoną skórę i włosy. Wykazuje on silne działanie antyoksydacyjne, opóźnia efekty starzenia i przynosi nawilżenie i ukojenie suchym puklom i skórze. Ochroni on włosy przed zbyt wysoką temperaturą emitowaną przez suszarkę.

Olejek Bielendy zawiera też frakcję oleju sojowego, który przeznaczony jest głównie dla skóry dojrzałej, wyjątkowo suchej i pozbawionej jędrności. Łagodzi on wszelkie podrażnienia i stany zapalne skóry, jest delikatny i nie przeciąża ani nie przetłuszcza włosów.

Olej makadamia zawarty w olejku 3w1 jest nieoceniony w pielęgnacji włosów. Świetnie się wchłania i nie przeciąża kosmyków, regeneruje i ochrania je w ich wnętrzu. Ten olejek również pasuje do włosów średnioporowatych, ze względu na przewagę kwasu oleopalmitynowego z grupy omega – 7. Jest on zdolny do nawilżenia, wzmocnienia i wygładzenia nawet wyjątkowo szorstkich i łamliwych włosów.

Aplikacja olejku Bielendy jest niezwykle prosta. Należy rozpylać go na wilgotne kosmyki po myciu lub na suche włosy (np. podczas stylizacji, lub zawsze wówczas, kiedy potrzebują one nawilżenia i regeneracji). Olej można też z powodzeniem stosować na całe ciało.

Olejek ma pojemność 150 ml, pachnie bardzo przyjemnie i jest bardzo wydajny.