Menu

Olejek awokado Nanoil – niezastąpiony na ciało, twarz i włosy

Naturalny olejek z awokado to źródło wielu witamin, których potrzebują nasze włosy i skóra. Warto wybrać ten wartościowy, który zapewni nam 100% piękna w naturalny sposób. Niezastąpiony w codziennej pielęgnacji jest olejek z awokado Nanoil – jedyny tak bogaty w cenne składniki odżywcze, tłoczony na zimno i nierafinowany.

Olej z awokado zalicza się do grupy najzdrowszych olejów na świecie. Dzięki swoim właściwościom zdrowotnym wykorzystywany jest nawet w medycynie – to jednak zastosowanie kosmetyczne oleju awokado sprawia, że sięga po niego coraz więcej kobiet poszukujących naturalnych metod pielęgnacji skóry całego ciała i włosów.

Czy wiesz, że?
Olejek awokado wytłacza się z miąższu owoców, a nie z jego pestki, jak dzieje się w przypadku większości olejów.

nanoil-olejek-awokadoOlejek z awokado. Który wybrać?

Metody tłoczenia oleju awokado są różne, tak samo, jak różne mogą być źródła pozyskiwania owoców do wyrobu tego produktu. Wniosek jest jeden – warto zwracać uwagę na to, jaki olejek z awokado wybieramy, ponieważ od jego jakości zależy to, w jaki sposób działa.

Zdecydowanie najchętniej wybierany jest olejek z awokado Nanoil. Co sprawia, że warto wypróbować go na własnej skórze? To prawdziwa siła natury zamknięta w eleganckiej, szklanej buteleczce.

Olej z awokado Nanoil – opis produktu

Naturalny olejek kosmetyczny z awokado od Nanoil to niezastąpiony zamiennik wielu kosmetyków. Jest tłoczony na zimno z najwyższej jakości surowców i nierafinowany – dzięki temu zachowuje 100% składników odżywczych znajdujących się w owocu. Olejek z awokado Nanoil to produkt organiczny, w którego składzie znajduje się wyłącznie certyfikowany znakiem Ecocert olej roślinny. Ogromną zaletą tego naturalnego kosmetyku jest fakt, że to formuła wolna od SLS, parabenów, silikonów, sztucznych aromatów i wielu innych składników, które mogłyby zaburzać jego działanie regenerujące i upiększające.

Jak działa olejek z awokado Nanoil?

Jeśli chodzi o działanie olejku awokado, to dla niejednej osoby mogą być zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że w tak niepozornym, lekkim olejku kryją się dziesiątki właściwości. To one sprawiają, że Nanoil jest idealnym olejkiem na włosy i skórę całego ciała (także twarzy).

Stosowany w kosmetyce olejek awokado Nanoil:

 • natłuszcza skórę, zapewniając jej ochronę przed wysychaniem,
 • wspiera naturalny proces regeneracji i wzmacnia,
 • pomaga w walce z rozstępami i widocznymi bliznami,
 • zmniejsza stan zapalny i łagodzi podrażnienia skóry,
 • zapewnia włosom blask, elastyczność i miękkość,
 • opóźnia procesy starzenia się i pojawianie się zmarszczek,
 • chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV,
 • zapewnia skórze i włosom młody i świeży wygląd,
 • zabezpiecza końcówki włosów przed rozdwajaniem.

Stosowanie oleju awokado Nanoil

Naturalny, tłoczony na zimno olejek awokado Nanoil to skuteczny i bezpieczny zamiennik wielu kosmetyków. Można stosować go na wiele sposobów, a oto najpopularniejsze z nich.

olej-z-awokado-nanoil

 1. Do olejowania włosów – najlepiej sprawdza się na włosach wysokoporowatych (zniszczonych), w które można wcierać go na zimno lub na ciepło, a także wykonywać całonocne olejowanie dla lepszego efektu.
 2. Do masażu ciała – wcierany w skórę całego ciała działa jak naturalny kosmetyk antycellulitowy, poprawia ukrwienie i elastyczność skóry, a także zapewnia jej miękkość, gładkość i jednolity kolor.
 3. Jako serum do twarzy – olejek awokado z powodzeniem może zastąpić krem lub serum do twarzy: wystarczy delikatnie wmasowywać jego niewielkie ilości w cerę każdego dnia przed snem.

Produkt jest całkowicie naturalny, dlatego olejek trzeba przechowywać szczelnie zamknięty, w chłodnym miejscu, z dala od światła. Buteleczka z ciemnego szkła pomaga zachować cenne właściwości oleju awokado Nanoil jak najdłużej.