Menu

MOHANI Precious Oil – awokado, olej siedmiu witamin

Skuteczny olejek awokado nie musi być drogi. Powinien być za to całkowicie naturalny. Nie wszystkie olejowe mieszanki z jego użyciem sprawdzą się na włosach wysokoporowatych, do których jest przeznaczony. Najlepiej postawić na 100% olej awokado od Mohani Precious Oils. Jaki działa ten produkt?

olej-awokado.jpgOlej z awokado Mohani Precious Oils prezentuje się bardzo ciekawie. Buteleczka z ciemnego szkła jest ergonomiczna, a przede wszystkim zabezpiecza znajdujący się w środku produkt przed szkodliwym działaniem słońca. Taki sposób opakowania jest nie tylko efektowny (za sprawą złotej nakrętki i etykiety o ciekawym designie), ale też przedłuża trwałość olejku. Olej z awokado Mohani Precious Oils prezentuje się całkiem luksusowo, a jego cena wcale nie jest wysoka. Buteleczkę o pojemności 100 ml kupimy taniej, niż kosztuje zestaw obiadowy.

Jak działa olej z awokado Mohani?

Naturalny olej z awokado to podstawa naturalnej pielęgnacji skóry i włosów. Olejek marki Mohani można stosować zarówno do nawilżania oraz odżywiania ciała, twarzy, jak i włosów. Jest bardzo wielofunkcyjnym rozwiązaniem, bo jest naturalny i bogaty m.in. w witaminy.

Olej z awokado może być wykorzystywany do zabiegu olejowania włosów. To idealny olej do włosów matowych, suchych i zniszczonych. Sprawdza się zwłaszcza na tych o średniej porowatości. Wygładzi włosy na całej długości, zmiękczy suche i zniszczone kosmyki, a zastosowany na skórę głowy nawilży ją i wzmocni cebulki. Oleju można dodawać także do masek i odżywek do włosów, by wzmocnić ich działanie.

Jak używać oleju awokado Mohani?

Ogromna zaleta tego produktu to jego wielofunkcyjność. Nie ma żadnych ograniczeń związanych ze stosowanie oleju z miąższu awokado Mohani Precious Oil. Zielony olejek wyposażono w szklaną pipetkę, która zdecydowanie ułatwia dozowanie oleju. Nie nabierzemy zbyt dużo albo zbyt mało tego dość płynnego olejku, a więc i jego wydajność wzrasta.

100% olej awokado Mohani można:

  • nakładać na całą długość włosów mokrych lub suchych,
  • wykorzystać do całonocnego olejowania skóry głowy,
  • dodać do innego produktu np. maski lub szamponu,
  • aplikować przed myciem lub po myciu włosów.